banner

Süvari, це вибір чоловіків що мають відчуття стилю. Для чоловіків що надають значення своєму стилю, від офіційних запрошень до заходів у вихідні дні, віддавна і до тепер фірма залишається найбільшим доповненням шику для тих хто ‘Живе життям’. Свої товари, які можуть стати особливим подарунком для особливих днів, Süvari надає в повному обсязі, від офіційних костюмів до смокінгів, від брюк до сорочок, від взуття до запонок, як необхідні на кожен день доповнення для стильних чоловіків, та гарантує розкішний та сучасний вигляд у на протязі дня.

Передовий бренд чоловічої моди Süvari, разом із гаслом «Живи життям», в Туреччині, Німеччині та Росії та загалом в 9 країнах має понад 160 магазинів та понад 100 точок збуту, продовжує зростати у глобальних масштабах.

Шлях Süvari який розпочався з дерев'яного трьох колісного візка та виріс до оптової торгівлі одягом в 1967 році, починаючи з 1997 року є одним з важливих роздрібних брендів.

Маючи філософію «Живи життям» та цілі заручитися власною цільовою аудиторією по всьому світу, Süvari спонукає людей не губитися в щоденній рутині, проживати життя разом з людьми та речами що любимо, отримувати новий досвід, робити зміни в житті та виділяти час на те, що приносить гарні враження та щастя. Süvari разом зі своїми клієнтами які роблять компанію щасливішою, розробляє багато соціальних проектів.

Süvari, розпочавши у 1997 році роботу мережі роздрібної торгівлі в межах країни, у цьому ж році зробила перший урок у цьому напрямку і закордоном.Süvari гарантує доповнити розкішний вигляд чоловіків при особливих заходах, а також у повсякденному та діловому стилі. Маючи мережу у понад 160 магазинів, що знаходяться у 9 країнах, компанія пропонує клієнтам якісну продукцію за доступними цінами.

Тим часом як бренд Süvari робить серйозні кроки на своєму шляку у межах власної країни, щоденно в інших країнах де вже ведеться діяльність, а також на нових ринках бренд продовжує розвиватися у глобальних масштабах.

Наші повідомлення
Показати моє місцезнаходження Вирівняти карту
Filters
Sort
display