Про Нас

Шлях Süvari який розпочався з дерев'яного трьох колісного візка та виріс до оптової торгівлі одягом в 1967 році, починаючи з 1997 року є одним з важливих роздрібних брендів.

Маючи філософію «Живи життям» та цілі заручитися власною цільовою аудиторією по всьому світу, Süvari спонукає людей не губитися в щоденній рутині, проживати життя разом з людьми та речами що любимо, отримувати новий досвід, робити зміни в житті та виділяти час на те, що приносить гарні враження та щастя. Süvari разом зі своїми клієнтами які роблять компанію щасливішою, розробляє багато соціальних проектів.

Süvari, розпочавши у 1997 році роботу мережі роздрібної торгівлі в межах країни, у цьому ж році зробила перший урок у цьому напрямку і закордоном.

Süvari гарантує доповнити розкішний вигляд чоловіків при особливих заходах, а також у повсякденному та діловому стилі. Маючи мережу у понад 160 магазинів, що знаходяться у 9 країнах, компанія пропонує клієнтам якісну продукцію за доступними цінами.

Тим часом як бренд Süvari робить серйозні кроки на своєму шляку у межах власної країни, щоденно в інших країнах де вже ведеться діяльність, а також на нових ринках бренд продовжує розвиватися у глобальних масштабах.

 

Filters
Sort
display