Управління Персоналом

У напрямку цілі розширення своєї діяльності як у межах так і за межами країни, Süvari обираючи працівників які готові прийняти та застосовувати стратегії по систематизації та обслуговуванню, забезпечує як їхній розвиток так і розвиток майбутнього Süvari, і таким чином будує людські ресурси які приймають бачення та цінності компанії.

Для надання послуг відповідно до стратегій фірми; фірма докладає зусиль для того, щоб усі організаційні роботи були виконані вчасно, використовуючи для цього найвідповідніші людські ресурси та інші оптимальні ресурси, як внутрішні так і зовнішні.

Фірма спонукає працівників поводитися відповідно до основних цінностей Süvari. Для усіх працівників, як нових так і досвідчених, проводяться стандартні навчальні концепції що надають відповіді на потреби працівників, допомагають у досягненні цілей. Також фірма допомагає будувати стратегії для кар'єрного зросту та збільшувати продуктивність.

Фірма проводить роботи для того, щоб усі системи управління персоналом які діють у межах країни, також діяли і закордоном. Ми робимо все для того, щоб усі працівники нашої фірми дотримувалися етичних норм та мали рівні права.

Наше бачення управління персоналом зосереджене на те, щоб клієнти були задоволеними. Усі заходи що проводяться з цією метою спрямовані на будову проактивного підходу та бачення.

Основні Цінності

Мати позитивний погляд на речі

Не дивлячись на жодні обставини, ми завжди поводимося спокійно, зберігаємо спокій, не використовуємо ненормативну лексику, шукаємо розв'язання проблем та зосереджуємося на позитивній стороні обставин. Ми працюємо із задоволенням. Завжди стараємося бути дружними та зберігати настрій, що допомагає викликати прихильність людей. Ми знаємо що посмішка є гарною чеснотою людини, а відтак не викидаємо її з нашого життя.

Бути надійними та скромними

Ми, дивимось на себе як на працівників, що виконують роботу вчасно. Те що ми говоримо, відповідає тому що робимо. Ми віримо, що дотримання етичних правил на робочому місці, робить нас доброчесними. Замість того, щоб шукати собі виправдання, ми надаємо перевагу принесенню щирого вибачення. Коли ми приймаємо рішення, для нас є важливою думка усієї команди, ми віримо в їхню щирість, та намагаємося будувати довірливі відносини. Ми знаємо що наша смиренна поведінка нас прославляє, стараємося не загострювати увагу на розмовах про пророблену роботу.

Виявляти повагу до навколишнього середовища та людей

Ми віримо в те, що у людей та інших створінь є мета існування, тому проявляємо емпатію. Ми не приховуємо від них нашого «вітання». Маємо глобальне мислення. Ми віримо в те, що марнотратство (часу, грошей, матеріалів, енергії...) погано впливає як на нас, так і на майбутні покоління. Ми не хочемо щоб речі які нам не до вподоби, траплялись нашим друзям. Ми думаємо, що надання порад людям, передача їм того, що ми знаємо, а за необхідності вислуховування їхніх думок, походить від поваги до людей.

Сприймати своїх клієнтів як друзів

Ми сприймаємо наших клієнтів, працівників, постачальників та колег у нашому секторі як наших друзів, які вносять свій вклад в успіх нашої фірми. З повагою, щирістю та обережністю якою ми ставмося до наших друзів які користуються продукцією купленою в наших магазинах, з такими ж дружніми почуттями ми ставимося до наших працівників на всіх робочих рівнях. Ми цікавимося потребами людей, намагаємося їх зрозуміти та працюємо над тим щоб їх задовольнити. Ми бажаємо, щоб люди які знаходяться поруч, а також весь світ відчував нашу Анатолійську культуру та гостинність, саме тому ми раді служити всім, хто вносить в нас всій вклад.  

Бути працьовитими та старанними

Задля єдності фірми, ми, бувши дисциплінованими не перебираємо задачі, та маючи запал який був на початках, стараємося робити найліпше з того, що в наших силах. Для того щоб виконувати наші задачі найліпшим чином, проводимо постійні дослідження. Замість того, щоб витрачати час на негатив, ми зосереджуємось на позитивних речах. Розвиваючи себе в плані роботи, стараємося підвищувати цінність нашого колективу.

Бути ідеалістами

Ми ідеалісти. Для цього ми постійно розвиваємо свою роботу, та намагаємося надавати послуги ще якісніше. Виконуємо роботу вчасно, та надаємо про це звіти. Не втікаємо від відповідальності за необхідність доповнювати нестачі які ми помічаємо у нашому секторі. Ми працюємо з розумінням того, що невелике марнотратство та витрати є початком великого марнотратства та великих витрат. Ми витрачаємо частину дня на дослідження і планування майбутнього дня нас і нашої команди. Ми не йдемо на компроміс з нашими цінностями.    

Бути інноваторами

Ми віримо в те, що зміни є необхідністю для розвитку. Ми не втікаємо від змін та плануємо те, як їм відповідати. Ми мислимо нестандартно, отримуємо задоволення від планування нових задумів, та раді застосовувати інноваційні техніки в нашій продукції, манері продаж та управління. Для того щоб вловлювати інновації ми досліджуємо, читаємо та радимося. Ми працюємо динамічно, та постійно готуємо себе до нових кроків.

Бути відповідними командній роботі

У Süvari, ми дивимося на всіх працівників та департамент управління як на єдину команду. Ми віримо в те, що успіх нашої команди нас прославляє, та ставимо успіх усієї команди вище за успіх окремих працівників. Ми віримо в те, що хоча думки можуть відрізнятися, заради фірми ми мусимо діяти на підставі одноголосно прийнятих рішень. Ми знаємо що робота команди залежить від вміння працювати разом, для цього ми поводимося справедливо та готові прийти на допомогу, усуваємо конфлікти, назначаємо людину відповідальну за усунення сутичок, також проводимо профілактичні роботи.

Виявляти віру та готовність допомогти

Ми думаємо що віра дуже гарно впливає на світ та дає надію на майбутнє. Ми розроблюємо плани та виділяємо бюджети на те, щоб витратити зароблене нами від світу, країни та людей на них самих. Ми віримо в те, що це є джерелом благословінь та сенсу життя для майбутнього.

Процес найму на роботу

Фірма Süvari, яка збільшує свої робочі об’єми та якість щодня починаючи з 1997 року, підвищуючи популярність бренду в Туреччині, ставить за ціль зайняти позиції і на світовому ринкові. Ми розуміємо що для того, щоб досягти цієї цілі та бути унікальним брендом, потрібно сформувати основу з «освідчених та талановитих» працівників. З цієї причини, при підборі персоналу ми надаємо особливу перевагу тим кандидатам, які готові вносити свій вклад у досягнення цілей фірми, які готові постійно зростати, бути приємними у спілкуванні, запальними, готовими навчатися та розвиватися, прийняти культуру та цінності фірми.

Ми зберігаємо заяви про приймання на роботу наших кандидатів в нашій базі даних, як письмові, так і ті що надходять з сайтів працевлаштування на яких ми зареєстровані. Наш відділ управління персоналом запрошує на першу співбесіду тих кандидатів, освіта, якості та досвід яких підходять на необхідну нам позицію. Ті кандидати які з успіхом пройшли цю частину, будуть запрошені керівником/директором на другу співбесіду. У випадку необхідності, кандидат може бути запрошеним на третю співбесіду.

Для кандидатів які добре прогресують, відповідно до навичок необхідних на позиції будуть застосовані тести на навички, на знання інвентаризації або екзамени. Таким чином ми стараємося назначати наших кандидатів на відповідні позиції.

Перевірка навичок кандидатів, що з успіхом пройшли тести на знання інвентаризації, та складання для них ділової пропозиції буде здійснено відповідальним обличчям відділу керування персоналом. Дата початку роботи для кандидата обумовлюється разом із ним.

Планування кар’єри

Наш погляд на планування кар’єри полягає у тому, щоб працівник мав змогу та цілеспрямованість на просування своєї кар’єри відповідно до своєї позиції. Ми надаємо підтримку в рамках отримання освіти спрямованої на здобуття працівниками технічних та етичних навичок необхідних для підвищення кваліфікації їхньої позиції.

Ми віримо що наш подальший успіх багато у чому залежить від курівників, які будуть підготовлені нашою фірмою, тому для них ми ставимо різноманітні кар’єрні цілі у зоні їхньої відповідальності. Разом з тим, ми надаємо нашим працівникам інформацію про відкриті позиції у фірмі та надаємо різноманітні можливості для кар’єрного зросту.

Усі наші працівники мають змогу вивчити інструкції для різних позицій з інформацією щодо необхідних вимог по якостях, знанням та досвіду. Також знають у яких сферах роботи мають досягти успіху, для того щоб бути підвищеними на вищу позицію.

В інформації по Процедурі Просування Магазинів яка розроблена для наших магазинів, записано про необхідні навички для позицій керівника та експерта. Ці позиції кар’єрного зросту підтримуються екзаменами на знання інвентаризації. Для позиції регіонального керівника окрім згаданих кроків вживаються заходи від департаменту оцінювання праці та підтримуються 6 місячною навчальною програмою як частиною процесу кар’єрного росту.

Оцінка права переходу працівника на вищу позицію здійснюється головною адміністрацією відповідно до якостей працівника, результатів його праці та досвіду здобутого на теперішній позиції. У випадку переходу на вищу позицію або на позицію керівника вживаються заходи вжиті департаментом оцінювання праці.

Освіта

Наша мета полягає в організації, плануванню та здійсненню заходів розвитку та навчання для наших працівників задля покращення їхніх знань, умінь, поведінки та зміцнення цілеспрямованості, відповідно до цілей та нашого бачення майбутнього фірми.  Також стежити за розвитком сфер роботи фірми, що допоможе зміцнити фундамент майбутнього фірми

Всі працівники нашої фірми у першу чергу мають ставити за ціль вивчити:

» Наші цінності

» Культуру нашої фірми

» Історію нашої фірми

» Наше бачення

» Наші цілі на майбутнє

» Принципи роботи

Для того щоб у кожного працівника була можливість отримання інформації рівною мірою, в Süvari надаються послуги освіти 3 окремим групам.

Магазини в межах країни

Для кожного з персоналу який працюватиме в магазині Süvari у першу чергу буде організована програма освіти по орієнтації відповідно до позиції працівника. Кожен працівник має отримати цю освіту. Задля того щоб застосовувати цю програму у кожному регіоні, у нашій структурі є добровільні працівники виховані нашою фірмою, з яких складається відділ керування освітою для магазинів.

Робиться оголошення по всій фірмі про те що приєднався новий працівник. В цьому оголошенні говориться про те, в якому магазині почне працювати новий працівник, а також про те, в якому магазині він проходитиме навчання. Відділ керування освітою для магазинів, який звучав в оголошенні зателефонує новому колезі та запросить його на навчання наступного дня. В магазині де проходитиме навчання «знаходитиметься книга орієнтації навчання», відповідно до якої керівник надасть інформацію про позицію на яку назначено працівника. По закінченню навчання і керівник і працівник заповнюватимуть бланк оцінювання роботи.

Для всіх працівників які пропрацювали продавцями-консультантами щонайменше 8 місяців, першою кар’єрною сходинкою буде необхідна участь у приготованій для них «освітній програмі для продавців-консультантів». Ті продавці-консультанти які з успіхом пройдуть навчання, отримають право стати експертними продавцями-консультантами.

Як і для продавців консультантів, так і для експертних продавців-консультантів перша ціль буде досягти позиції керівника магазином, для цього їм необхідно з успіхом пройти навчання для «керівників магазину».

Задля того щоб досягти наступної кар’єрної сходинки для керівників магазином, а саме позиції регіонального керівника потрібно з успіхом пройти навчання по вмінню керування після чого пройти 6 місячне навчання для регіональних керівників.

Проходячи сходинку за сходинкою, звісно зріст не зупиниться на позиції регіонального керівника. Регіональні керівники що показують успішні результати та серйозне відношення, швидко можуть досягнути високу позицію регіонального керівника по продажах, після чого і позицію директора по продажах.

Магазини закордоном

Кожен з персоналу який працюватиме на закордонному ринку Süravi, має пройти 1 тижневу програму по орієнтації. Після чого, кожен наш новий колега пройде програму навчання у відділі керування освітою для магазинів що знаходиться у відповідній країні.

В межах або за межами фірми та в межах або за межами країни для всіх хто зосереджений на кар’єрному зрості доступна 6 місячна програма з підготовки керівників. Завдяки цьому за наявності потреби в людських ресурсах допомога може прийти з Туреччини.

Кожен кандидат що відповідає необхідним критеріям, може здобувати навчання від А до Я по роздрібній торгівлі магазинів Süvari, а також по управлінню магазинами за допомогою онлайн сервісів. Після успішного завершення навчання, яке відбувається по принципу 35% теорії в 65% практики, у відповідній країні або місті на відповідній позиції розпочинає 6 місячний термін роботи. Відповідно до рівня роботи який працівник виявив на протязі 6 місяців йому надходить сповіщення про місце його постійного призначення.

Головна адміністрація

Для кожного нового працівника навчання по орієнтації доступно і тут. Навіть більше, окрім навчання в головній будові, приготована програма ґрунтовного процесу навчання і в магазинах.

Відповідно до аналізу потреб, що проводиться в кінці року, та мапі нашої діяльності, для кожного працівника розроблюється календар навчання по його позиції. Розроблений календар має 3 головні пункти..

» Персональний розвиток

» Професійний розвиток

» Розвиток у керуванні

Для учасників, дане навчання проводиться як очно так і заочно, або через мережу e-learning.

 

Цінова політика та соціальні можливості

Беручи за основу дослідження ринку, заробітна плата наших працівників відповідно до їхньої позиції складається за принципом «середнього доходу на ринку». Також в пакет доходу входить додаткова винагорода за проявлені успіхи в роботі. Разом з цим:

» Їдальня (їжа на обід)

» Напої

» Розвіз персоналу (для Європейської частини міста Стамбул)

» Корпоративний автомобіль, сім картка для телефону, ноутбук та можливість підключення до мобільного інтернету (залежить від позиції працівника)

» Лікар фірми

» По понеділках можливість поснідати сніданком шведського типу

» Можливість слідкувати за подіями дня по ЛСД телевізору що знаходиться на поверсі офісу

» Робочі години 5 днів на тиждень 08:00-18:00

 

Filters
Sort
display